Promocijas darbu «Centralizētās siltumapgādes darbības efektivitātes paaugstināšana un fosilo kurināmo aizstāšana ar alternatīviem enerģijas avotiem» aizstāvēs Varis Žentiņš

15. decembris, 2022, 14:30
Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 521.auditorija

2022. gada 15. decembrī plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes Mehānikas un mašīnzinātnes nozaru promocijas padomes «RTU P-04» atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 521. auditorijā Varis Žentiņš aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Centralizētās siltumapgādes darbības efektivitātes paaugstināšana un fosilo kurināmo aizstāšana ar alternatīviem enerģijas avotiem» (angļu valodā «Increasing the efficiency of district heating and replacing fossil fuels with alternative energy sources») zinātniskā doktora grāda (Ph. D.) iegūšanai.

Recenzenti:

• Pētnieks Ph. D. Oļegs Jākovļevs (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  •  Vad. pētnieks Dr. habil. sc. ing. Namejs Zeltiņš (Latvija, Fizikālās enerģētikas institūts);
  • Profesors Ph. D. Giedrius Janušas (Lietuva, Kauņas Tehnoloģiju universitāte).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

9. decembris, 2022 plkst. 9:30