Notikuma vieta

Promocijas darbu «Bioresursu pāreja uz ilgtspējīgu bioekonomiku» aizstāvēs Lauma Žihare

24. augusts, 14:00
Āzenes iela 12/1, Rīga

2020. gada 24. augustā plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Vides inženierijas un enerģētikas nozares promocijas padomes P-19 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 115. auditorijā Lauma Žihare aizstāvēs promocijas darbu «Bioresource transition towards sustainable bioeconomy» (latv. val. – «Bioresursu pāreja uz ilgtspējīgu bioekonomiku») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesors, Dr.sc.ing. Gatis Bažbauers (Rīgas Tehniskā universitāte), profesors, Dr.sc.ing. Ainis Lagzdiņš (Latvijas Lauksaimniecības universitāte), asociētais profesors, Dr. Stelios Rozakis (Krētas Tehniskā universitāte, Grieķija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs