Notikuma vieta

Promocijas darbu «Bezpilota aviācijas kompleksa kartogrāfiskās informācijas datu ieguves sistēmas izstrāde drošai kuģu navigācijai» aizstāvēs Dmitrijs Goreļikovs

1. oktobris, 12:00
Lauvas iela 8, 218. auditorija, Rīga

1. oktobrī plkst. 12.00 RTU Transporta un satiksmes nozares Promocijas padomes «RTU P–22» atklātajā sēdē Rīgā, Lauvas ielā 8, 218. auditorijā Dmitrijs Goreļikovs aizstāvēs promocijas darbu «Bezpilota aviācijas kompleksa kartogrāfiskās informācijas datu ieguves sistēmas izstrāde drošai kuģu navigācijai» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti: profesors Dr.habil.sc.ing. Mārtiņš Kleinhofs (Rīgas Tehniskā  universitāte); profesors Dr.habil.sc.ing. Andrejs Šaņavskis (Valsts Civilās Aviācijas Lidojumu Drošības centrs, Krievija);    asoc. profesors Dr.habil.sc.ing. Eduardas Lasauskas (Viļņas Ģedimina Tehniskā universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā.

Universitāte

Pasākumu kalendārs