Promocijas darbu «Autonomo bezvadu sensoru tīklu mezglu RF barošana» aizstāvēs Jānis Eidaks

10. jūnijs, 2022, 11:00
Rīga, Āzenes iela 12, 201. telpa

2022. gada 10. jūnijā plkst. 11.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-08 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā Jānis Eidaks aizstāvēs promocijas darbu «Autonomo bezvadu sensoru tīklu mezglu RF barošana»  (angļu val. «RF Powering of Autonomus Wireless Sensor Network Nodes») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Vjačeslavs Bobrovs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Prof. Dr. Andrius Katkevičius (Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte), Lietuva;
  • Prof. Dr. ing. habil. Andreass Ārens (Vismāras Augstskola), Vācija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

6. jūnijs, 2022 plkst. 9:00