Promocijas darbu «Augsta sprieguma bistabilo viedo logu elektronisko shēmu darbības metožu izpēte» aizstāvēs Matīss Maltisovs

11. marts, 2022, 11:00

2022.gada 11.marta plkst. 11.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-08 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes12, 201. telpā (sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī sēde var notikt attālināti) Matīss Maltisovs aizstāvēs promocijas darbu «Augsta sprieguma bistabilo viedo logu elektronisko shēmu darbības metožu izpēte»  (angl. «Operating Methods of High Voltage Bistable Smart Glass Electronics Systems») zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• asoc. profesors, Dr.sc.ing., Andis Supe (RTU, promocijas padome);
  • profesors, Dr.phys., Mārtiņš Rutkis (Latvijas Universitāte, Cietvielu Fizikas institūts);
  • profesors, Ph.D., Tims Vilkinsons (Kembridžas universitāte, Lielbritānija).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

1. marts, 2022 plkst. 9:00