Promocijas darbu «Augsta reciklētā asfalta satura maisījumi: projektēšanas parametri un īpašību izvērtējums» aizstāvēs Mukul Rathore

2. septembris, 2022, 14:15
Rīga, Ķīpsalas iela 6b, 313. telpa

2022. gada 2.septembrī plkst. 14.15 Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes RTU P-06 atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 313. telpā Mukul Rathore aizstāvēs promocijas darbu «Augsta reciklētā asfalta satura maisījumi: projektēšanas parametri un īpašību izvērtējums», (angļu val. «High reclaimed asphalt content mixtures: Design parameters and Performance evaluation») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Ainārs Paeglītis, Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte (Latvija);
  • Asoc. prof. Dr. Viktoras Vorobjovas, Viļņas Gediminas Tehniskā universitāte, (Lietuva);
  • Ph. D. Jorge Rodriguez-Hernandez, Kantabrijas universitāte (Spānija).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā

Pasākumu kalendārs

11. augusts, 2022 plkst. 9:00