Promocijas darbu «Atkritumi kā efektīvs resurss ceļā uz aprites ekonomikas modeli» aizstāvēs Rudīte Vesere

10. novembris, 2022, 14:00
Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. telpa

2022. gada 10. novembrī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Vides inženierijas un enerģētikas nozares promocijas padomes P-19 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. telpā, Rudīte Vesere aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Atkritumi kā efektīvs resurss ceļā uz aprites ekonomikas modeli« (angl.val. «Waste as an efficient resource on the way to a circular economy model») zinātniskā doktora grāda (Ph.D.) iegūšanai.

Recenzenti:

• Dr.sc.ing. Ainis Lagzdiņš (Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Latvija);
  • Dr.sc.ing. Edmunds Teirumnieks (Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Latvija);
  • Ph.D. Saulius Vasarevičius (Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

28. oktobris, 2022 plkst. 9:00