Notikuma vieta

Promocijas darbu «Ar nanoizmēra dzelzs oksīdiem uzlabota inovatīva alkīda emulsijas kompozīcija termiski modificētas koksnes aizsardzībai āra apstākļos» aizstāvēs Errj Sansonetti

24. marts, 14:00
Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā

2021. gada 24. martā plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Errj Sansonetti aizstāvēs promocijas darbu «Ar nanoizmēra dzelzs oksīdiem uzlabota inovatīva alkīda emulsijas kompozīcija termiski modificētas koksnes aizsardzībai āra apstākļos» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai ķīmijas inženierzinātnes nozarē koksnes ķīmijas tehnoloģijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Vad. pētnieks Dr. habil. sc. ing. Jānis Grabis (Rīgas Tehniskā universitāte);
  • Docents Dr. chem. Ingars Reinholds (Latvijas Universitāte);
  • Profesors Dr. hab. inż. Piotr Czub (Cracow University of Technology, Polija)

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā. Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

8. marts plkst. 9:00