Promocijas darbu «Aprites cikla novērtējums poliuretānu iegūšanā izmantotiem atjaunojamo izejvielu poliolu monomēriem» aizstāvēs Anda Fridrihsone

27. augusts, 2020, 16:00

2020. gada 27. augustā plkst. 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes Vides inženierijas un enerģētikas nozares promocijas padomes P-19 atklātajā sēdē tiešsaistē Anda Fridrihsone  aizstāvēs promocijas darbu «Life cycle assessment of renewable polyol monomers for polyurethane production» (latv. val. – «Aprites cikla novērtējums poliuretānu iegūšanā izmantotiem atjaunojamo izejvielu poliolu monomēriem») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesore, Dr.habil.sc.ing. Dagnija Blumberga (Rīgas Tehniskā universitāte), vadošā pētniece, Dr.sc.ing, Anna Volkova (Tallinas Tehnoloģiju universitāte, Igaunija), asociētā profesore, Dr. Lucia Rocchi (Perudžas universitāte, Itālija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

10. augusts, 2020 plkst. 10:01