Promocijas darbu «Apģērba antropometriskās lielumatbilstības un ergonomiskuma novērtēšanas metožu pilnveidošana» aizstāvēs Eva Lapkovska

26. maijs, 2022, 14:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6, 117. auditorija

2022. gada 26. maijā plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 117. auditorijā Eva Lapkovska aizstāvēs promocijas darbu «Apģērba antropometriskās lielumatbilstības un ergonomiskuma novērtēšanas metožu pilnveidošana» (angļu valodā: «Improvement of methods for evaluation of anthropometric fit and ergonomics of clothing») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai materiālzinātnes  nozarē.

Recenzenti:

• Prof. Dr. phys. Juris Blūms, Tehniskās fizikas institūts, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Prof. Dr. med. Ivars Vanadziņš, Rīgas Stradiņa universitāte, Medicīnas fakultāte, Darba drošības un vides veselības institūts, Aroda un vides medicīnas katedra, Latvija;
  • Prof. Dr. ing. habil. Sibille Krživinski (Sybille Krzywinski), Drēzdenes Tehniskā universitāte, Mašīnzinātņu un inženierzinātņu fakultāte, Tekstiltehnikas un augstas veiktspējas materiālu institūts, Vācija.

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom.. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2022. gada 25. maijam, rakstot: .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

12. maijs, 2022 plkst. 9:00