Promocijas darbu «Analīze par sliežu slīpēšanas ietekmi uz to stāvokli» aizstāvēs Viktors Ivanovs

2. septembris, 2021, 14:00
Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. auditorijā

2021. gada 2. septembrī plkst. 14.00  RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. auditorijā Viktors Ivanovs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Analīze par sliežu slīpēšanas ietekmi uz to stāvokli» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Dr. sc. ing. Guntis Strautmanis (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Dr. habil. sc. ing. Marijonas Bogdevičius (Viļņas Ģedimina Tehniskā universitāte, Lietuva);
  • Dr. sc. ing. Laurencas Raslavičius ( Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

20. augusts, 2021 plkst. 9:00