Notikuma vieta

Promocijas darbu «Amorfa kalcija fosfāta biomateriāli ar lielu īpatnējo virsmas laukumu» aizstāvēs Jana Vecstaudža

21. jūnijs, 15:00
Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272.auditorijā

2021. gada 21. jūnijā plkst. 15.00 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Jana Vecstaudža aizstāvēs promocijas darbu «Amorfa kalcija fosfāta biomateriāli ar lielu īpatnējo virsmas laukumu» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai materiālzinātnes  nozarē biomateriālu  apakšnozarē.

Recenzenti:

• Vad. pētnieks Dr. habil. sc. ing. Jānis Grabis (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Asoc. profesore, Dr. med. Laura Neimane (Rīgas Stradiņa universitāte, Latvija);
  • Profesore, Ph. D. Christele Combes (Tulūzas Nacionālais politehniskais institūts, CIRIMAT,  Francija).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2021. gada 16. jūnijam, rakstot . Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

2. jūnijs plkst. 9:00