Promocijas darbu «Alternatīvas enerģijas triģenerācijas pielietojums slodžu balansēšanai un ilgtspējīgas kvalitātes nodrošināšanai viedos enerģijas tīklos» aizstāvēs Egīls Dzelzītis

28. decembris, 2021, 10:00

2021. gada 28. decembrī plkst. 10.00 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-14» atklātā e-sēdē tiešsaistē platformā MS Teams Egīls Dzelzītis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Alternatīvas enerģijas triģenerācijas pielietojums slodžu balansēšanai un ilgtspējīgas kvalitātes nodrošināšanai viedos enerģijas tīklos» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof., Dr.sc.ing. Iļja Galkins (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Dr. Jurijs Tabunščikovs (Krievijas arhitektūras un būvzinātņu akadēmijas korespondētājloceklis, Maskavas arhitektūras institūta katedras vadītājs, Krievija);
  • Dr. Antons Brins (Baltkrievijas Zinātņu akadēmijas Enerģētikas institūta direktors, Baltkrievija).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2021. gada 21. decembrim, rakstot uz e–pastu: . Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

13. decembris, 2021 plkst. 12:00