Notikuma vieta

Promocijas darbu «Aļģu izmantošanas novērtējums biogāzes ražošanai Latvijā» aizstāvēs Laura Pastare

3. septembris, 14:00
Āzenes iela 12/1, Rīga

3. septembrī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Vides inženierijas un enerģētikas nozares promocijas padomes P-19 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 115. auditorijā Laura Pastare aizstāvēs promocijas darbu «Algae use evaluation for biogas production in Latvia» (latv. val. – «Aļģu izmantošanas novērtējums biogāzes ražošanai Latvijā») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesore, Dr. sc. ing. Andra Blumberga (Rīgas Tehniskā universitāte), asociētais profesors, Dr. sc. ing. Raimondas Grubliauskas (Viļņas Ģedimina Tehniskā universitāte, Lietuva), asociētais profesors, Ph. D. Giuseppe Tomasoni (Brešas Universitāte, Itālija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs