Promocijas darbu aizstāvēs Romāns Oļekšijs

29. jūnijs, 2020, 11:30
Āzenes iela 12/1, Rīga

29. jūnijā plkst. 11.30 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «P-5» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 306. auditorijā Romāns Oļekšijs aizstāvēs promocijas darbu «Modernisation of electric equipment of combined cycle units for adaption to new electricity market requirements» («Kombinētā cikla energobloku elektrisko iekārtu modernizācija darbības pielāgošanai mūsdienu elektroenerģijas tirgus prasībām») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: vadošā pētniece, Dr. sc. ing. Ļubova Petričenko (Rīgas Tehniskas universitāte), Dr. sc. ing. Arturas Klementavicius (Lietuvas enerģētikas institūts, Lietuva), profesors, Dr. sc. ing. Saulius Gudzius (Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniskiSaite tiešsaistes aizstāvēšanai.

Pasākumu kalendārs

5. jūnijs, 2020 plkst. 13:44