Promocijas darbu aizstāvēs Ģirts Staņa

19. jūnijs, 10:00
Rīga, Āzenes iela 12/1, 212. auditorija

2024. gada 19. jūnijā plkst. 10 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-14» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā.

Ģirts Staņa aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Elektrotransporta līdzstrāvas gaisvadu līniju modelēšana mobilo enerģijas uzkrājēju optimizēšanai», angļu valodā «Modelling of electric transport overhead DC lines for mobile energy storage system optimization» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai «Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: elektrotehnikā, elektronikā, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās» nozarē.

Recenzenti:

• Profesors Dr. sc. ing. Iļja Galkins (RTU, promocijas padome);
  • Profesors Dr. habil. sc. ing. Mikolaj Bartlomiejczyk (Gdaņskas Politehniskā Universitāte, Polija);
  • Profesors Dr. sc. ing.Pavel Drabek (Rietumbohēmijas Universitāte, Čehija).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

4. jūnijs plkst. 0:00

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Kalendārs

Promocijas darbu aizstāvēs Toms Kreicbergs

26. jūnijs, 10:00
Rīga, Kalnciema iela 6, 209. auditorija

Atklātā lekcija «Kas ir digitālais dvīnis?»

2. jūlijs, 11:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6A