Promocijas darbu «Aizsarggāzes ietekme uz augstas izturības tērauda metināšanas procesu un šuvi pusautomātiskā metināšanā» aizstāvēs Didzis Avišāns

22. decembris, 2022, 14:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 417.auditorija

2022. gada 22. decembrī plkst. 14 RTU Mašīnbūves un mehānikas zinātnes nozares Promocijas padomes «RTU P-16» atklātā sēdē Rīgā, Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē, Ķīpsalas iela 6B, 417. auditorijā Didzis Avišāns aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Aizsarggāzes ietekme uz augstas izturības tērauda metināšanas procesu un šuvi pusautomātiskā metināšanā», (angļu val. «The effect of shielding gas on the welding process and weld seam in semi-automatic welding of high strength steel») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: mašīnbūvēs un mehānikas nozarē.

Recenzenti:

• Profesors Dr. habil. sc. ing. Viktors Mironovs, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesors Ph. D. Fjodor Sergejev Tallinas Tehnoloģiju universitāte, Igaunija;
  • Asoc. profesors Ph. D. Olegas Černašejus, Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte, Lietuva.

Atkarībā no epidemioloģiskās un energoekonomiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tiešsaistē. Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 21.12.2022., rakstot .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

9. decembris, 2022 plkst. 9:30