Promocijas darbu «Adaptīvie aklās izlīdzināšanas algoritmi QAM sistēmās» aizstāvēs Deniss Kolosovs

10. jūnijs, 2022, 13:30
Rīga, Āzenes iela 12, 201. telpa

2022. gada 10. jūnijā plkst. 13.30 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-08 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā Deniss Kolosovs aizstāvēs promocijas darbu «Adaptīvie aklās izlīdzināšanas algoritmi QAM sistēmās» (angļu val. «Adaptive Blind Equalization Algorithms for QAM Systems») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors Dr. sc. ing. Vjačeslavs Bobrovs, Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Asoc. prof. Dr. Rasa Brūzgiene  (Kauņas tehnoloģiju universitāte), Lietuva;
  • Prof. Dr. ing. habil. Andreass Ārens (Vismāras Augstskola), Vācija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

6. jūnijs, 2022 plkst. 9:00