Projekta «Inovāciju granti studentiem» atklāšana

4. oktobris, 2019, 10:00
Jelgavas iela 3, Rīga

Rīgas Tehniskā universitāte sadarbības partneru vārdā aicina uz projekta «Inovāciju granti studentiem» atklāšanu, kas notiks 4. oktobrī studentu biznesa iespēju festivālā «ICEBREAKERS’19» Latvijas Universitātes Zinātņu mājā.

Lai attīstītu studentos inovatīvo domāšanu, jaunrades prasmes un uzņēmējspējas, sešas Latvijas augstskolas sāk īstenot nebijušu projektu «Inovāciju granti studentiem»*, piedāvājot studentiem daudzveidīgus un modernus apmācību moduļus, plašas sadarbības iespējas ar industriju, stipendijas un dažādus atbalsta instrumentus agrīnu zinātņietilpīgu biznesa ideju attīstīšanai.

*MK noteikumi Nr. 41 Darbības programmas «Izaugsme un nodarbinātība» 1.1.1. specifiskā atbalsta mērķa «Palielināt Latvijas zinātnisko institūciju pētniecisko un inovatīvo kapacitāti un spēju piesaistīt ārējo finansējumu, ieguldot cilvēkresursos un infrastruktūrā» 1.1.1.3. pasākums «Inovāciju granti studentiem».

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotogrāfēts, kā arī audio vai vizuālo materialu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos.

Pasākumu kalendārs

2. oktobris, 2019 plkst. 10:15