Pirmsinkubatora «IdeaLAB» dalībnieki prezentēs biznesa idejas

4. jūnijs, 2019, 15:00
Rīgā, Balasta dambī 15

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrika aicina uz pirmsinkubatora «IdeaLAB» 2018./2019. gada sezonas noslēguma pasākumu, kur dalībnieki prezentēs savas biznesa idejas. Papildu «IdeaLAB» komandu prezentācijām pasākumā būs iespēja novērtēt arī pirmsinkubatora «Greenhouse» dalībnieku klimatam draudzīgo ideju prezentācijas. «Greenhouse» ir Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) klimata zināšanu un inovāciju kopienas «Climate-KIC» atbalsta programma agrīnas stadijas biznesa idejām.

Sezonas noslēguma pasākums notiks 4.jūnijā plkst. 15.00 «Swedbank» centrālajā ēkā Rīgā, Balasta dambī 15, konferenču zālē «Daugava».

Pasākuma programma:

•  RTU IdeaLAB 2018./2019.gada sezonas dalībnieku prezentācijas;

•  EIT Climate-KIC pirmsinkubatora «Greenhouse» dalībnieku prezentācijas;

•  Tīklošanās neformālā gaistonē.

Lai veiksmīgi plānotu pasākuma norisi, RTU Dizaina fabrika aicina paziņot par savu ierašanos līdz 30. maijam, rakstot

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments