Pirmkursnieku seminārs «Sper Gaisā X13»

4. - 6. septembris

Seminārā satiksies jaunie enerģētiķi, mehi un tulki, lai sajustu, ko nozīmē studēt RTU un ar kādu attieksmi ceļot pa šo studiju pasauli.

Seminārs notiks trīs dienas pie dabas kopā ar zinošiem un aktīviem šo trīs fakultāšu studentiem.

Pasākums norisināsies ievērojot visus tā brīža Ministru kabineta un Slimību, profilakses un kontroles centra noteiktos ierobežojumus. Katrs dalībnieks tiks informēts par drošības noteikumiem un ierobežojumiem, ko būs nepieciešams ievērot pasākuma norises laikā un apņemsies tos ievērot ar savu parakstu. Organizatori patur tiesības atcelt pasākumu sakarā ar epidemioloģisko ierobežojumu izmaiņām vai izraidīt dalībnieku no pasākuma par to neievērošanu. Pasākuma norises laikā tiks nodrošināti roku dezinfekcijas līdzekļi un citas piesardzības normas.

Pieteikšanās: ej.uz/RTUseminari2020

Ja rodas jautājumi, sazinieties semināra dalībnieku koordinatoriem:
EVIF - Mārtiņš Bataitis, m+371 22025676
MTAF - Arta Renāte Rulle, m+371 26157888