Notiek universitāšu rektoru un politiķu priekšvēlēšanu diskusija par augstāko izglītību un zinātni

25. maijs, 2022, 15:00

Pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, akcentējot aktuālos augstākās izglītības un zinātnes jautājumus, norisināsies sešu Latvijas universitāšu rektoru un sešu populārāko politisko partiju pārstāvju diskusija «6 pret 6». Tā notiks trešdien, 25. maijā, plkst. 15.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6. Diskusiju organizē Latvijas Universitāšu asociācija (LUA). Lasīt vairāk.

Uz diskusiju aicināts ikviens interesents, pirms tam aizpildot reģistrācijas anketu – ej.uz/6pret6

Diskusijas tiešraide paredzēta arī RTU mājaslapā un RTU Facebook lapā.

Šī nebūs pirmā politiķu un universitāšu vadības priekšvēlēšanu diskusija. Pirmā notika 2018. gadā, pirms 13. Saeimas vēlēšanām.

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments