Notiks RTU pētniecības platformu brokastis

27. maijs, 2022, 10:00 - 12:15
Zundas krastmala 8 – 109. telpa
Foto: pixabay.com

27. maijā plkst. 10.00 RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē (DITF), Zundas krastmala 8, 109. telpā notiks RTU Pētniecības platformu brokastis – seminārs, lai popularizētu pētniecību un sadarbību RTU, industrijā un valsts nozīmes pētniecības centros.

Tajās būs iespējams uzzināt gan par zinātniskiem pētījumiem, kas tiek veikti RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Organiskās ķīmijas tehnoloģijas institūtā, gan par institūta sadarbību ar industriju. Par sadarbības iespējām informēs arī SIA «SELFNAMED»/AS «MADARA Cosmetics» un pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts «BIOR».

Brokastis notiks tikai klātienē. Tās organizē pētniecības platformas «Materiāli, procesi un tehnoloģijas» koordinatori un RTU Zinātņu prorektora dienests.

Reģistrēties dalībai pasākumā

Pasākumu kalendārs