Notikuma vieta

Nākamie soļi izglītībā, zinātnē un industrijā

30. oktobris, 16:00
Swedbank konferenču zāle, Balasta dambis 15, Rīga

Zinātnes mēneša noslēguma pasākums ir tapis, sadarbojoties Rīgas Tehniskās universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes studējošo pašpārvaldēm. Tā ietvaros tiks rasti veidi, kā uzlabot Latvijas augstākās izglītības iestāžu darbu, jauno speciālistu sagatavošanā un zinātnes attīstībā. Pasākums norisināsies divās daļās, pirmajā daļā būs iespēja iezpazīties ar pieredzes stāstu par praksē balstītu izglītību, savukārt otrajā daļā plānota paneļdiskusija ar nosaukumu «Nākamie soļi izglītībā, zinātnē un industrijā», kuras laikā tiksies pārstāvji no dažādām jomām. Diskusijas laikā tiks runāts par izaicinājumiem, iespējamiem risinājumiem, nākotnes perspektīvām un optimālāko sadarbības modeli starp studiju vidi, zinātni un industriju.

Zinātnes mēnesis 2019 ir Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta Zinātnes nodaļas organizēts projekts. Papildu informācija.

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotogrāfēts, kā arī audio vai vizuālo materialu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos.

Universitāte

Pasākumu kalendārs