MTAF ekskursija uz RK Machinery

23. februāris, 2018

Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studentiem ir iespēja piedalīties ekskursijā uz «RK Metāls», kas ir uzņēmums vienā no vadošajiem industriālajiem koncerniem Latvijā – «UPB AS». Ekskursiju ar uzņēmuma atbalstu rīko Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes Studējošo pašpāvalde.

RK Metāls grupa ir viens no lielākajiem metāla būvkonstrukciju un mašīnbūves produktu ražotājiem Baltijā. Uzņēmuma pamatvirzieni ir metāla konstrukcijas, metāla dizains, mašīnbūves risinājumi, projektēšana, ražošana, montāža, loģistika.
Uzņēmums ir ieinteresēts dot prakses un darba vietas tehniski domājošiem un radošiem studentiem, nākotnes inženieriem.

Priekšroka tiks dota programmu «Mehatronika», «Mašīnu un aparātu būvniecība» un «Siltumenerģētika un siltumtehnika» 3. un 4. kursu studentiem. Taču pieteikties droši var ikviens Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes students!

Izbraukšana 23. februārī plkst. 7.00 no Ķīpsalas, kopīgs brauciens ar autobusu uz Liepāju, ekskursija pa uzņēmumu, atgriešanās Rīgā ap plkst. 20.00. Ekskursija bez maksas!

Pieteikšanās līdz 19. februārim.

Pasākumu kalendārs

16. februāris, 2018 plkst. 10:19