Ministru prezidenta biroja vadītājs Jānis Patmalnieks vieslekcijā iepazīstinās ar jauniešu iespējām Eiropas Savienībā

18. maijs, 2022, 12:30
Rīga, Kalnciema iela 6, 409. auditorija
Foto: pixaby.com

Lai iepazīstinātu RTU studējošos ar jauniešu iespējām Eiropas Savienībā, sniegtu plašāku redzējumu uz Eiropā un pasaulē notiekošajiem procesiem un uzklausītu studentu viedokļus, trešdien, 18. maijā, plkst. 12.30 Rīgas Tehniskajā universitātē ar vieslekciju «Latvija un Eiropas Savienība» uzstāsies un uz interesentu jautājumiem atbildēs Valsts kancelejas pārstāvis un Ministru prezidenta biroja vadītājs Jānis Patmalnieks.

J. Patmalnieks vairāk nekā 15 gadus ir aktīvi darbojies Saeimā, Eiropas parlamentā un valsts pārvaldē un uzkrājis lielu pieredzi un zināšanu bagāžu, kas palīdz plānot un organizēt dažādus pasākumus ilgtermiņa mērķu sasniegšanai, kā arī risināt sarežģītas krīzes situācijas.

Lekcijas laikā J. Patmalnieks stāstīs par savu pieredzi, strādājot Eiropas Savienībā un valsts pārvaldē, par studējošo iespējām iesaistīties un līdzdarboties dažādās aktivitātēs, apgūt līderības prasmes un veidot savu karjeru, kā arī citām šobrīd aktuālām tēmām. Klausītāji varēs lektoram uzdot jautājumus un piedalīties diskusijā.

Lekcija notiks RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē, Kalnciema ielā 6, 409. auditorijā.

Visi interesenti laipni aicināti piedalīties!

Pirms lekcijas lūdzam iepriekš reģistrēties, aizpildot anketu.

Pasākumu kalendārs

16. maijs, 2022 plkst. 10:06