Notikuma vieta

Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes izlaidums

15. februāris, 15:00
Kaļķu iela 1, Rīga

Piektdien, 15. februārī, RTU Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1 notiks Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes vairāku studiju programmu izlaidums.

Izlaidums būs šādām programmām:

• Bakalaura akadēmisko studiju programma un maģistra akadēmisko studiju programma «Inženiertehnika, mehānika un mašīnbūve»
  • Bakalaura profesionālo studiju programma un maģistra profesionālo studiju programma «Aviācijas transports»
  • Bakalaura profesionālo studiju programma «Mehatronika»
  • Bakalaura profesionālo studiju programma un maģistra profesionālo studiju programma «Automobiļu transports»
  • Bakalaura profesionālo studiju programma un maģistra profesionālo studiju programma «Dzelzceļa transports»
  • Bakalaura profesionālo studiju programma un maģistra profesionālo studiju programma «Dzelzceļa elektrosistēmas»
  • Bakalaura profesionālo studiju programma «Medicīnas inženierija un fizika»
  • Maģistra profesionālo studiju programma «Siltumenerģētika un siltumtehnika»

Universitāte

Pasākumu kalendārs