Konference par muitas lomu un drošību

7. novembris, 2019, 9:00 - 16:15
Rīgā, Krogus ielā 1
Foto: pixabay.com

Konference, kas veltīta RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta (SESMI) 25. dzimšanas dienai un Latvijas muitas izveides simtgadei, notiks 7. novembrī viesnīcā «Park Inn by Radisson», Krogus ielā 1, Rīgā.

RTU ir vienīgā mācību iestāde Latvijā ar starptautiski akreditētu studiju programmu «Muitas un nodokļu administrēšana». Šogad muitas izglītībai Latvijā aprit 25 gadi. RTU IEVF SESMI muitnieku apmācība notiek kopš 1994. gada, savukārt nodokļu speciālistu apmācība – kopš 2004. gada.

Atjaunotais Latvijas Republikas Muitas departaments tika izveidots 1990. gada 3. jūlijā, bet 1919. gada 1. decembris uzskatāms par muitas dzimšanas dienu, jo šajā datumā Tirdzniecības un rūpniecības ministrijas sastāvā tika izveidota centrālā Latvijas valsts muitas iestāde — Muitas nodaļa.

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotogrāfēts, kā arī audio vai vizuālo materialu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos.

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments