Kā zinātni pārvērst biznesā – 16. martā aicina izzināt veiksmīgus pieredzes stāstus

16. marts, 2023 - 16. februāris, 2023
RTU Zinātnes un inovāciju centra zālē «The Moon», Ķīpsalas ielā 6a

16. martā plkst. 14.45 Latvijas uzņēmēji un zinātnieki iepazīstinās ar savu pieredzi, kā zinātniskas idejas un pētījumus īstenot uzņēmējdarbības vidē. Seminārs «No universitātes uz industriju» notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra zālē «The Moon», tajā aicināti piedalīties zinātnieki un uzņēmēji.

Semināra mērķis ir rosināt diskusijas uzņēmēju un zinātnieku vidū, šādā veidā veicinot sadarbību un motivējot zinātniekus savas zināšanas transformēt biznesa idejās.

Lai piedalītos seminārā, lūgums reģistrēties Baltijas Biomateriālu ekselences centra (BBCE) mājaslapā.

Seminārs tiek organizēts projektā «Jauno pētnieku un pētniecības pārvaldības konkurētspējas paaugstināšana Latvijā» («Rising competitiveness of early stage researchers and research management in Latvia» – RISEus2; GA No 952347) sadarbībā ar Latvijas Materiālu pētīšanas biedrību.

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments