«Kā izvēlēties profesiju un studijas?»

29. septembris, 15:30
.
.

29. septembrī plkst. 15.30–16.00 «Kā izvēlēties profesiju un studijas?», plkst. 16.10–16.50 «Studiju iespējas RTU».

Plašāka informācija un saite uz pieteikšanos.

Studiju pieredze augstskolā ir aizraujošāka, kad patiesi interesē izvēlētā studiju joma, un karjerā ir vieglāk gūt panākumus, ja izvēlētā nodarbošanās padodas un ilgtermiņā sniedz piepildījumu. Karjeras ceļš uz augstskolu sākas ar piemērotas studiju programmas izvēli. Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) organizē izglītojošu nodarbību «Kā izvēlēties profesiju un studijas?» un semināru par studiju iespējām RTU.

RTU Karjeras centrs nodrošina konsultatīvo atbalstu topošajiem, esošajiem RTU studentiem un absolventiem. Ir pieejamas individuālās karjeras konsultācijas, un katru semestri tiek organizētas dažādas tematiskās nodarbības – gan lekcijas un vieslekcijas, gan semināri. Lai atbalstītu topošos studentus studiju virziena, profesijas izvēles procesā, septembrī un oktobrī notiks tiešsaistes nodarbības par karjeras izvēli un studiju iespējām.

Karjeras konsultante vadīs nodarbību «Kā izvēlēties profesiju un studijas?», kuras laikā tiks apskatīti galvenie profesijas izvēles principi, apzināti biežākie šķēršļi lēmumpieņemšanas procesā, kā arī būs iespēja uzzināt, kā soli pa solim nonākt līdz pārdomātam karjeras lēmumam. Pēc tam topošie studenti būs aicināti uz sarunu ar otru RTU pārstāvi, kurš izstāstīts par studiju iespējām, uzņemšanas noteikumiem RTU un sniegs arī nelielu ieskatu studenta dzīvē.

 

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

22. septembris plkst. 15:25

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Pasākumi