Japānas ministru prezidenta kundzes Akje Abe (Akie Abe) vizīte RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā un Dizaina fabrikā

13. janvāris, 2018

Japānas ministru prezidenta kundze Akje Abe (Akie Abe) sestdien, 13. janvārī apmeklēs RTU studentu pilsētiņu Ķīpsalā un viesosies Dizaina fabrikā – prototipēšanas centrā, kur zinātne satiekas ar uzņēmējdarbību un top jaunu produktu prototipi. Japānas premjerministra kundze tiksies ar RTU zinātņu prorektoru akadēmiķi Tāli Juhnu, rektora vietnieku Igoru Tipānu. RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes profesors Agris Ņikitenko premjera kundzei demonstrēs RTU zinātnieku radīto mācību līdzekli bērniem — robotu-konstruktoru Sumo Boy, ko darbībā demonstrēs RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēni — Robotikas kluba dalībnieki.

Pasākumu kalendārs

11. janvāris, 2018 plkst. 13:12

Līdzīgi notikumi

Kalendārs