Notikuma vieta

Izstāžu «No zīmuļa līdz datoram» un «Līnija. Forma. Krāsa» atklāšana un diskusija «Kādiem būt?»

8. oktobris, 2019, 16:00
Ķīpsalas iela 6, Rīga
.
.

Šogad aprit 150 gadi, kopš Latvijā var iegūt augstāko izglītību arhitektūrā. Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte (RTU AF), 1869. gadā Rīgas Politehnikumā atvērtās Arhitektūras nodaļas darba turpinātāja, šo notikumu aicina atzīmēt, piedaloties vairākos pasākumos.

Ciklā «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150» iekļautas vairākas izstādes, diskusijas, konference, arhitektu salidojums un citi notikumi.

8. oktobrī plkst. 16 RTU Arhitektūras fakultātē atklāsim retrospektīvu diplomprojektu izstādi «No zīmuļa līdz datoram» un RTU AF Tēlotājmākslas katedras Zelta fondā saglabāto studentu un mācībspēku darbu izstādi «Līnija. Forma. Krāsa», kā arī diskutēsim, kādai būt arhitektūras izglītībai nākotnē. Abas izstādes ļaus atskatīties uz arhitektūras izglītības vēsturisko attīstību un būs skatāmas līdz decembrim.

Pēc izstāžu atklāšanas diskusijā «Kādiem būt?» arhitekte un urbāniste Evelīna Ozola sarunā ar RTU AF dekānu profesoru Uģi Bratuškinu, RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes dekānu Jāni Dripi un arhitektu Austri Mailīti, kurš šobrīd strādā pie jaunas arhitektūras maģistra studiju izveides Latvijas Mākslas akadēmijā, iezīmēs iespējamos nākotnes arhitektūras izglītības attīstības virzienus. Pasākumu laipni aicināti apmeklēt visi interesenti!

Pasākuma Facebook lapa

Jubilejas pasākumu cilku «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150» atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, SIA R.Evolution Strategy, SIA ITERA Latvija, SIA Reaton, žurnāls Latvijas Architektūra, Rīgas Centrālā bibliotēka un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Plašāka informācija

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotogrāfēts, kā arī audio vai vizuālo materialu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos.

Kopīgot rakstu

Universitāte

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

1. oktobris, 2019 plkst. 10:22

Līdzīgi notikumi

Ātrās saites

Kalendārs

Lekciju cikls «Vides inženierzinātne»

26. februāris, 16:30 - 19:30
Āzenes iela 12k-1, Rīga

Seminārs par trauksmi un depresiju, tās atpazīšanu un mazināšanu

27. februāris, 16:30 - 18:00
Āzenes iela 22k-1, Rīga

RTU Absolventu asociācijas gadskārtējā kopsapulce

27. februāris, 18:00
Ķīpsalas iela 6b, Rīga
_