Izstāde «Furniture & Design Isle 2022»

4. - 6. novembris, 2022
Starptautisko izstāžu centrs BT1, Ķīpsalas iela 8

RTU Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) studentu radītos dizaina produktus būs iespējams apskatīties tradicionālajā starptautiskajā mēbeļu, interjera, apgaismojuma un dizaina izstādē «Furniture & Design Isle 2022», kuras laikā studentu labākie darbi tiks vērtēti Latvijas Dizaineru savienības (LSD) rīkotajā konkursā «Dizaina arēna 2022». Izstāde notiks no 4. līdz 6. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Šogad RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes DTI izstādes stendā varēs aplūkot 26 dažādus dizaina produktus – apģērbu kolekcijas, mēbeles, interjera aksesuārus, dažādus dizaina pētniecības un interjera projektus, ko radījuši DTI studenti un diplomandi. DTI prioritāte ir dizaina pētniecība un ilgtspējīga attīstība, nodrošinot inovatīvu dizaina produktu izstrādi un arvien jaunas tehnoloģijas materiālu ražošanā.

Informācija par izstādi.

Informācija par RTU Dizaina tehnoloģiju institūtu Facebook un Instagram

Informācija par DTI studiju programmu «Materiālu tehnoloģija un dizains»

Pasākumu kalendārs