Izstādē «Design Isle 2019» piedalās Dizaina tehnoloģiju institūts

18. - 20. oktobris

RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūts (DTI) piedalīsies starptautiskajā dizaina izstādē «Design Isle 2019», skatītāju uzmanībai nododot DTI studentu un mācībspēku radītos darbus.

DTI izstādes stendā varēs aplūkot dažādus dizaina produktus – apģērbu kolekcijas, mēbeles, interjera aksesuārus, attīstošas spēles, ko radījuši ne vien DTI diplomandi, bet arī institūta mācībspēki un jaunāko kursu studenti.

Dizaina tehnoloģiju institūts virzīts uz dizaina zinātni un ilgtspējīgu dizaina attīstību, ko nodrošina inovatīvu dizaina produktu izstrāde un arvien jaunas tehnoloģijas materiālu ražošanā.

Izstādē «Design Isle 2019» varēs apskatīt Baltijas dizaina uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus.

Izstādes mājaslapa

DTI lapa Facebook