Notikuma vieta

Informēs par Rīgas vēsturiskā centra jauno plānošanas procesu

14. jūnijs, 18:00
Ķīpsalas iela 6, Rīga

14. jūnijā plkst. 18 RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina uz informatīvu pasākumu par Rīgas vēsturiskā centra jauno plānošanas procesu.

Rīgas vēsturiskā centra jaunais plānošanas process aizsākas ar triju tematisko plānojumu izstrādi, kurā nozīmīga vieta paredzēta dialogam ar ieinteresētajiem vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas iedzīvotājiem un sabiedrības grupu pārstāvjiem.

Pēc informatīvās daļas notiks diskusija par:

• Rīgas vēsturiskā centra līdzšinējās attīstības dažādiem aspektiem iedzīvotāju vērtējumā,
  • aktuālajiem problēmjautājumiem, kuru risināšana iespējama teritorijas plānojumu izstrādes un īstenošanas procesā,
  • vēsturiskā centra nākotnes izaicinājumiem un iespējām, kā arī par sabiedrības līdzdalības iespēju pilnveidošanu.

Plašāka informācija

Universitāte