HOW TO: engage in innovations

23. janvāris, 2018, 9:30
Ķīpsalas 6, Rīga

23. janvārī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina centrā, Ķīpsalas ielā 6 no plkst. 9.30 notiks starptautiska konference «HOW TO: engage in innovations», kas veltīta dažādu inovāciju atbalsta un attīstības procesu izzināšanai.

Konferences mērķis ir gūt starptautisku pieredzi par zinātniskās pētniecības rezultātu komercializāciju, sadarbību ar industriju un jaunuzņēmumu atbalsta nozīmi un tā ietekmi uz valsts ekonomisko izaugsmi, tā nodrošinot labvēlīgu vidi inovāciju ilgstspējīgai attīstībai.

Konferenci rīko RTU Dizaina fabrika sadarbībā ar «Climate KIC» un Izglītības un zinātnes ministrija un tā pulcēs daudzveidīga profesionālā profila ekspertus no Austrālijas, Vācijas, Īrijas, Igaunijas, Nīderlandes, Beļģijas, Izraēlas, Zviedrijas un Latvijas, kuri iepazīstinās ar inovāciju atbalsta procesiem un to biznesa modeļiem.

Konferences darba valoda - angļu. Dalība konferencē ir bez maksas, iepriekš lūgums reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu.

Pasākumu kalendārs

RTU Dizaina fabrika