Notikuma vieta

Forumā diskutēs, kā skolēnus veiksmīgi sagatavot studijām augstskolās

10. jūnijs, 10:00 - 15:30
Rīga, Zunda krastmala 8

Kā organizēt mācības vispārizglītojošajās skolās, lai skolēnus pēc iespējas kvalitatīvāk sagatavotu studijām augstskolās – atbildes uz šo jautājumu tiks meklētas forumā «Izglītības sistēmas mijiedarbība vidējās un augstākās izglītības posmā», kas notiks 10. jūnijā plkst. 10.00–15.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditoriju mājā «Domus Auditorialis», Zunda krastmalā 8.

Forumu rīko Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija, Izglītības un zinātnes ministrija un RTU, un tas ir turpinājums jau iepriekšējos gados notikušajiem konferenču cikliem, kuros diskutēja, vai Latvijas izglītības sistēma sasniedz savu mērķi.

Lai apmeklētu forumu, lūgums līdz 8. jūnijam reģistrēties, aizpildot reģistrācijas anketu

Lasīt vairāk.

Forums tiek organizēts, realizējot Eiropas Sociālā fonda finansēto projektu Nr. 8.2.3.0/18/A/012 «Rīgas Tehniskās universitātes efektīvas pārvaldības attīstība».

Pasākumu kalendārs

18. maijs plkst. 16:02