Elektronikas nedēļa 2020

16. - 20. novembris, 2020
.
.

Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studentu pašpārvalde rīko ikgadējo, tradicionālo Elektronikas nedēļu, kas norisināsies 16.11.-20.11.

Nedēļas ietvaros būs pieejamas 3 dažādas vieslekcijas no nozarē zināmiem uzņēmumiem, kurām varēs pieslēgties attālinātā režīmā.

Pirmdienā, 16. novembrī, plkst.18:20 vieslekcija no Hansa Matrix, kas ir Latvijas elektronikas uzņēmums un kuras pamatdarbība ir elektronisko sistēmu izstrāde, projektēša un ražošana.

Otrdienā, 17. novembrī, plkst.18:20 būs uzņēmēji no Blue Shock Race, kas ir Liepājā dibināts uzņēmums, kuri ražo no elektrības darbināmus kartingus. Uzņēmums savu pirmo prototipu izveidoja 2015. gadā un jau 2018. gadā izveidoja pirmās nacionālās elektro kartingu sacensības.

Ceturdienā, 19. novembrī, ar sevi iepazīstinās uzņēmums Aerones, kuri ir 2007. gadā Latvijā dibināts uzņēmums, kas izstrādā dažāda veida bezpilota lidaparātus. Uzņēmums ar katru gadu kļūst arvien atpazīstamāks un pieprasītāks ne vien Eiropā, bet arī Amerikas Savienotajās valstīs.

Papildus vieslekcijām ETF SP Instagram kontā Tev tiks dota iespēja piedalīties viktorīnās par elektronikas nozari un beigās iegūt balvu.

Nedēļu noslēgsim ar attālināto Studentu un skolēnu elektronikas olimpiādi, kas sastāvēs no divām daļām - teorētiskās un praktiskās daļas, kur būs iespēja pierādīt savas zināšanas.

Sīkāka informācija ETF SP Facebook lapā!

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

12. novembris, 2020 plkst. 13:46

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Pasākumi