Doktorantūras skola aicina uz semināru par intelektuālo īpašumu un patentiem

7. maijs, 2018, 18:00
Āzenes iela 12, Rīga

RTU Doktorantūras skola aicina doktorantus un citus interesentus 7. maijā plkst. 18:00 apmeklēt semināru «Intelektuālais īpašums un patenti». Seminārs notiks Āzenes ielā 12 (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē) 110. telpā un to vadīs profesore Irīna Boiko.

Seminārā tiks apskatītas vairākas tēmas:
I.    Intelektuālā īpašuma galvenie veidi/nozīme un aizsardzības principi. Kā aizsargāt savu intelektuālo īpašumu? Kā nepārkāpt svešu intelektuālo īpašumu?
II.    Autortiesības un plaģiāts.
III.    Izgudrojumu patentēšana: kā un kur pieteikt patenta pieteikumu izgudrojumam, kādi soļi jāveic pirms pieteikuma iesniegšanas, kāds ir RTU atbalsts studentiem un zinātniekiem?

Seminārs ir plānots kā ievads jautājumos par intelektuālo īpašumu un patentiem. Lai labāk pielāgotu semināra saturu tā dalībniekiem, izmantojiet iespēju jau reģistrācijas anketā uzdot konkrētus jautājumus profesorei Irīnai Boiko.

Pieteikties semināram

Pasākumu kalendārs