Demola Latvia Info-pasākums

8. decembris, 2020, 14:00 - 14:45
.
.

Aicinām interesentus uzzināt par dalību Demola in Latvia pavasara 2021. sezonā 8. decembrī plkst. 14:00-14:45 DEMOLA Latvia LIVE info pasākumā.

Lai saņemtu linku ar pieeju pasākumam, atstājiet savus kontaktus šeit.

DEMOLA Latvia ir programma, kurā starpdisciplināras studentu komandas strādā pie reāla, dalībuzņēmuma izvirzīta izaicinājuma.
DEMOLA apvieno talantīgākos Latvijas studentus, nodrošinot viņiem dizaina domāšanas apmācības, individuālo komandas fasilitatoru, konsultācijas un RTU Dizaina fabrikas prototipēšanas atbalstu izaicinājumu risinājuma izstrādei.

Kā norisinās DEMOLA Latvia?
Sezonas dalībuzņēmumi izveido izaicinājumu, atbilstoši sezonas nākotnes trendam, savukārt studenti piesakās uz sev saistošākajiem un piemērotākajiem. Programmas īstenošanas laikā izveidotās starrpdisciplinārās studentu grupas apmeklē lekcijas un praktiskās nodarbības, saņem ekspertu un komandu līderu atbalstu, kā rezultātā tiek radīts inovatīvs risinājumus izvirzītajam uzņēmuma izaicinājumam.
Pieteikšanās uzņēmumiem Demola Latvia pavasara sezonai jau atvērta! Pieteikuma forma.

DEMOLA Latvia ir Rīgas Tehniskā universitātes un Latvijas Universitātes kopprojekts, kas veiksmīgi noritējusi jau 6 sezonas.

DEMOLA Latvia ir daļa no ERAF līdzfinansētā projekta Nr. 1.1.1.3/18/A/001 «RTU inovāciju granti studentiem», kas vērsts uz studentu inovatīvās domāšanas un uzņēmējspēju attīstību
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

7. decembris, 2020 plkst. 13:38

Līdzīgi notikumi

Ātrās saites

Pasākumi

_