Promocijas darbu «Daudzaģentu sistēmas izstrādāšana piegādes ķēdes vadības efektivitātes paaugstināšanai» aizstāvēs Darja Plinere

15. decembris, 14:30

2021. gada 15. decembrī plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-07 atklātajā e-sēdē tiešsaistē Darja Plinere aizstāvēs promocijas darbu «Daudzaģentu sistēmas izstrādāšana piegādes ķēdes vadības efektivitātes paaugstināšanai» (angļu valodā «Development of a Multi-agent System for Supply Chain Management Efficiency Improvement») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Vadošais pētnieks, Dr. habil. sc. ing. Z. Markovičs (Rīgas Tehniskā universitāte);
  • Profesors, Dr. sc. ing. Artis Teilāns (Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Latvija);
  • Vadošais zinātnieks, PhD Sergejs Ļistopads (Krievijas Zinātņu akadēmijas Federālā pētījumu centra «Datorzinātne un vadība» Kaļiņingradas filiāle, Krievija)..

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

12. novembris plkst. 9:00