Vieslekcija «BIM reālā projektēšanā un projektu realizācijā»

28. janvāris, 2021, 16:00

Bonava ir viens no vadošajiem un modernākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas savā ikdienas darbā veiksmīgi pielieto BIM tehnoloģijas ēku projektēšanā. Uzņēmumā Bonava visu projekta sadaļu izstrāde un koordinācija notiek saskaņā ar standartizētiem un sakārtotiem risinājumiem BIM vidē, tādējādi elektroniski iespējams ne vien noformēt rasējumus un iegūt būvniecības apjomus, bet arī veikt nepieciešamos inženieraprēķinus. Bonava projektēšanas komandas darbinieki ikdienā gūst īpaši plašu un daudzveidīgu pieredzi, optimālo risinājumu meklējumos sadarbojoties ar būvlaukumiem un gūstot iespēju pārraudzīt procesus dzīvē visos to attīstības posmos.

Ko prezentācijā iegūs studenti:

• BIM reālā projektēšanā un projektu realizācijā
  • Vienlaicīgas projektēšanas priekšrocības
  • Kas nepieciešams uzņēmumam, lai realizētu mūsdienīgas projektēšanas un būvniecības metodes
  • Praktiski piemēri programmatūru pielietošanā modelēšanā, koordinēšanā

Lai pieteiktos vieslekcijai, aicinām aizpildīt reģistrācijas anketu. Norādītajā e-pastā saņemsiet detalizētu informāciju.
Pieteikumus gaidīsim līdz 28.01., plkst. 15.

Jautājumu gadījumā sazināties rakstot uz  vai zvanot 67089025.

Pasākumu kalendārs

11. janvāris, 2021 plkst. 11:30