BALTECH

27. - 28. janvāris
.
.

BALTECH ir četru Baltijas Tehnisko universitāšu apvienība, kuras ietvaros universitāšu Studējošo pašpārvaldes dodas pieredzes apmaiņā uz kādu Baltijas Tehnisko universitāti, kur dalās pieredzē par studējošiem svarīgo un aktuālo - studējošo pārstāvniecību, studiju procesu, darba organizēšanu, studējošo iesaisti zinātnē u.c. Šogad sagaidīt BALTECH dalībniekus un izrādīt tiem ne tikai savu universitāti, bet arī valsti, bija paredzēts Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentam, taču, ņemot vērā situāciju pasaulē, to nav iespējams realizēt mums ierastajā veidolā.

Katras BALTECH vizītes neatņemama sastāvdaļa ir studējošo tikšanās ar uzņemošās universitātes Rektoru, taču šogad vēlamies pasākumu padarīt nedaudz citādu un esam nolēmuši uz sarunu aicināt visu Baltijas Tehnisko universitāšu Rektorus. Šobrīd savu dalību ir apstiprinājis Rīgas Tehniskās universitātes Rektors, Tallinas Tehnoloģiju universitātes Rektors un Kauņas Tehnoloģiju universitātes Rektors. Vēl atbildi gaidām no Viļņas Ģedimina tehniskās universitātes Rektora. Varam garantēt, ka saruna izvērtīsies patiesi interesanta un ikvienam būs iespēja uzzināt sev interesējošu informāciju. Kā arī uz šo sarunu ir aicināts ikviens interesents!

Saruna norisināsies 27. janvārī pulksten 12:00. Ja vēlaties piedalīties un klausīties šo sarunu, kā arī, iespējams, uzdot kādu jautājumu universitāšu Rektoriem, lūgums aizpildīt šo pieteikuma anketu.

Saite uz sarunu tiks izsūtīta uz norādīto e-pastu pāris dienas pirms pasākuma sākuma.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma galveno organizatori Anetu Tarasovu uz e-pastu

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

13. janvāris plkst. 12:17

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Pasākumi

_