Notikuma vieta

Atvērtā lekcija «Vertikāli integrēts projekts»

11. septembris, 16:30
Ķīpsalas iela 6, 117. telpa, Rīga

Kursā «Vertikāli integrēts projekts» (VIP) komandu darba veidā tiek apvienotas mācības un mācībspēku zinātniskā darbība. Studējošie pelna kredītpunktus, bet mācībspēki var izmantot komandu darba projektēšanas un pētniecības rezultātus.

VIP kurss ir saistošs dažādu nozaru studējošajiem un ļauj izstrādāt liela mēroga projektēšanas un izpētes projektu, vienlaikus stiprinot un paplašinot mācībspēku zinātnisko darbību.

Komandas ir:

• multidisciplināras – tiek iesaistīti studējošie no visām fakultātēm;
  • vertikāli integrētas – katru semestri studējošie pārstāv dažādus studiju līmeņus, sākot no bakalaura studijām līdz pat doktorantūrai;
  • ilgtermiņa – visi bakalaura līmenī studējošie projektā drīkst piedalīties līdz pat trim gadiem, bet visi maģistranti un doktoranti drīkst piedalīties visu savu studiju laiku.

Katru semestri notiek atvērtā lekcija visiem, kuriem interesē studiju kurss. Lekcijas laikā būs iespējams:

• Noskaidrot, kas ir VIP kurss;
  • Uzzināt par projektiem, kuriem iespējams pievienoties,
  • Satikt pasniedzējus, komandas un jaunus studentus;
  • Uzzināt iespējas iegūt kredītpunktus studijām vai stipendiju.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc iesakām pieteikties pēc iespējas ātrāk! Pieteikuma anketa.

Jautājumus vari uzdot VIP kursa koordinatorei Brigitai: +371 26553115, m.

Lekcijas notiks trešdienās 16.00-19.00 RTU Dizaina fabrikā.

Lai apmeklētu studiju kursu, nav jābūt RTU studentam. Laipni gaidām studētgribētājus arī no citām universitātēm. Tikai RTU studenti var pretendēt uz stipendiju.

Studijas notiks angļu valodā.

Pabeidzot šo kursu, studenti iegūs divus kredītpunktus (3 ECTS) vai stipendiju (bakalaura un maģistra līmeņa studenti  - 200 eiro mēnesī, doktorantūras studenti - 228 eiro mēnesī) par dalību kursā.

Universitāte

Pasākumu kalendārs