Notikuma vieta

Atvērs RTU Goda doktora Hjella Gunnara Hofa mācību grāmatas «Biznesa ekonomika» trešo izdevumu

3. aprīlis, 17:00
Kronvalda bulvāris 1
Foto: pixabay.com

Trešdien, 3. aprīlī, plkst. 17 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Vēstures muzejā, Rīgā, Kronvalda bulvārī 1, notiks RTU Goda doktora Hjella Gunnara Hofa (Kjell Gunnar Hoff) mācību grāmatas «Biznesa ekonomikas» trešā izdevuma atvēršanas svētki.

Grāmatas atvēršanas svētkos piedalīsies un uzrunu teiks Norvēģijas karalistes vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard), RTU studiju prorektors profesors Uldis Sukovskis un RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes dekāne profesore Elīna Gaile-Sarkane. Uzrunu teiks arī grāmatas autors H. G. Hofs.

Mācību grāmata «Biznesa ekonomika», kas piedzīvo jau trešo izdevumu, ir populārs mācību līdzeklis universitāšu un koledžu studentiem uzņēmējdarbības ekonomikas zināšanu apgūšanai, to iecienījuši arī tehnisko fakultāšu studenti. Savukārt uzņēmēji to izmanto kā rokasgrāmatu. Mācību grāmatas mērķis ir sniegt stabilas un dziļas pamatzināšanas uzņēmējdarbības ekonomikas teorijā un ar piemēru palīdzību dot ieskatu ekonomiska rakstura problēmās, ar kādām praksē sastopas uzņēmumi un pēdējā laikā arī valsts un pašvaldību sektors, kā arī aprakstīt šo problēmu risinājumus. Lēmumu pieņemšanā valsts un pašvaldību sektorā aizvien plašāk tiek izmantotas uzņēmējdarbības ekonomikas metodes un līdzekļi.

Universitāte

Pasākumu kalendārs