Notikuma vieta

Atklātā lekcija par nodokļu nākotni

16. februāris, 12:00 - 13:00
Kalnciema 6, Rīga

16. februārī no plkst. 12 līdz 13 Inženierekonomikas un vadības fakultātē, Rīgā, Kalnciema ielā 6 – 223, notiks Dr.oec. Māra Juruša atklātā lekcija «Nodokļu nākotne. Politika. Administrēšana. Izglītība».

Atklātā lekcija ir akadēmiskā vidē pieņemts pasākums pretendentiem, kas piesakās uz akadēmisko amatu. Tās laikā lektors prezentē kādu aktuālu tēmu ar mērķi apliecināt savu atbilstību attiecīgajam akadēmiskajam amatam.

Pasākumā aicināti piedalīsies akadēmiskais personāls, studenti, nozares profesionāļi.

Nodokļu nākotne nav iedomājam bez trijām lietām: nodokļu politikas, administrēšanas un izglītošanas. Nodokļi veido jebkuras mūsdienu demokrātiskas valsts finansiālo pamatu. Ekonomika strauji attīstās, un tā mums prasa reaģēt. Kādi izaicinājumi mūs sagaida nākotnē?

Lai to noskaidrotu, diskusijā paredzēts gūt atbildes uz jautājumiem: kur mēs esam, kur mēs gribam nokļūt un kā tur nokļūt?

Reģistrācija

Universitāte

Pasākumu kalendārs

Raksta autors