Arhitektūras izglītības 150. gadskārtai Latvijā veltīta svinīgā pieņemšana

10. oktobris, 2019, 16:00

Šogad aprit 150 gadi, kopš Latvijā var iegūt augstāko izglītību arhitektūrā. Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte (RTU AF), 1869. gadā Rīgas Politehnikumā atvērtās Arhitektūras nodaļas darba turpinātāja, šo notikumu aicina atzīmēt, piedaloties vairākos pasākumos.

Ciklā «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150» iekļautas vairākas izstādes, diskusijas, konference, arhitektu salidojums un citi notikumi.

10. oktobrī uz Arhitektūras izglītības 150. gadskārtai Latvijā veltītu svinīgo pieņemšanu aicināti RTU AF atbalstītāji un sadarbības partneri.

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.

Plašāka informācija

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotogrāfēts, kā arī audio vai vizuālo materialu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos.

Pasākumu kalendārs

1. oktobris, 2019 plkst. 10:31