Arhitektu zinātnisko un literāro darbu – grāmatu – izstādes «Raksti» atklāšana Rīgas Centrālajā bibliotēkā​

29. oktobris, 2019, 16:00
Brīvības iela 49/53, Rīga

Otrdien, 29. oktobrī, plkst. 16.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā, Brīvības ielā 49/53, otrajā stāvā tiks atklāta arhitektu zinātnisko un literāro darbu izstāde «Raksti», kas ilustrē arhitektu plašo interešu loku un talantu rakstniecības jomā. Izstāde ir noslēdzošais Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes rīkotā cikla «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150» pasākums.

Plašāka informācija

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotogrāfēts, kā arī audio vai vizuālo materialu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos.

Pasākumu kalendārs

1. oktobris, 2019 plkst. 10:42