Notikuma vieta

Arhitektu zinātnisko un literāro darbu – grāmatu – izstādes «Raksti» atklāšana Rīgas Centrālajā bibliotēkā​

29. oktobris, 16:00
Brīvības iela 49/53, Rīga

Šogad aprit 150 gadi, kopš Latvijā var iegūt augstāko izglītību arhitektūrā. Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte (RTU AF), 1869. gadā Rīgas Politehnikumā atvērtās Arhitektūras nodaļas darba turpinātāja, šo notikumu aicina atzīmēt, piedaloties vairākos pasākumos.

Ciklā «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150» iekļautas vairākas izstādes, diskusijas, konference, arhitektu salidojums un citi notikumi.

29. oktobrī plkst. 16 Rīgas Centrālajā bibliotēkā, Brīvības ielā 49/53 atklāsim arhitektu zinātnisko un literāro darbu – grāmatu – izstādi «Raksti», kas ilustrēs arhitektu plašo interešu loku un talantu rakstniecības jomā.

Izstāde bibliotēkā būs skatāma līdz 17. novembrim.

Jubilejas pasākumu cilku «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150» atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, SIA R.Evolution Strategy, SIA ITERA Latvija, SIA Reaton, žurnāls Latvijas Architektūra, Rīgas Centrālā bibliotēka un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Plašāka informācija

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotogrāfēts, kā arī audio vai vizuālo materialu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos.

Universitāte

Pasākumu kalendārs