Tiešsaistes seminārs «Latvijas centralizētās siltumapgādes sistēmas: vakar, šodien un rīt»

30. septembris, 2020, 10:00 - 12:00
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts (VASSI) 30. septembrī plkst. 10.00 aicina siltumapgādes nozares uzņēmumus un pašvaldību pārstāvjus uz tiešsaistes semināru «Latvijas centralizētās siltumapgādes sistēmas: vakar, šodien un rīt».

Semināru rīko RTU VASSI sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldību un Vidzemes plānošanas reģionu projektā «LowTEMP».

Semināra laikā tiks diskutēts par centralizētas siltumapgādes un aukstumapgādes sistēmas nākotni īstermiņā un ilgtermiņā, tās stratēģiju un energoefektivitātes pasākumiem. Eksperti dalīsies praktiskā pieredzē, piedāvās Latvijas un ārvalstu piemērus.

Lai reģistrētos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu mājaslapā.

Dalība seminārā ir bez maksas. Saite uz tiešsaistes semināru dalībniekiem tiks nosūtīta uz e-pastu dažas dienas pirms semināra.

Semināra programma.

Pasākumu kalendārs