Notikuma vieta

Āgenskalna tirgū atklās «Siltumnīcu» – telpu iniciatīvām, kas mazinās klimata pārmaiņas

18. septembris, 10:00
Nometņu iela 64
Diskusijas par klimata pārmaiņu mazināšanu un pārdomātu resursu izmantošanu «Siltumnīcā» notika jau vasarā – sarunu festivālā «Lampa» Cēsu pils parkā.

18. septembrī plkst. 10.00 Āgenskala tirgū, Nometņu ielā 64, Rīgā tiks atklāta Rīgas Tehniskās universitātes un energokompānijas «Enefit» kopīgi veidota telpa «Siltumnīca», kurā būs iespējams iepazīties ar jauniem tehnoloģiskiem risinājumiem klimata pārmaiņu mazināšanai, tikties ar ekspertiem, izzināt un piedalīties diskusijās, lai vairotu izpratni par efektīvu resursu izmantošanu. «Siltumnīcā» dažādas organizācijas un interesenti aicināti diskutēt, izzināt un eksperimentēt, lai veicinātu izpratni par klimata pārmaiņām un to, kā katrs no mums var patērēt dabas resursus atbildīgāk. Vienlaikus tā būs eksperimentu vide dažādiem tehnoloģiju risinājumiem. Atklājot platformu, «Siltumnīcā» interesentiem būs iespējams iepazīties ar RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta (VASSI) pētnieku darbu un izstrādātiem prototipiem. Atklāšanā tiks izziņoti arī divi jauni grantu konkursi.

Papildu informācija

Universitāte